OGŁOSZENIA Tychy

Email lub login :
Rejestracja
Hasło :
Zapomniałem hasłoDziś jest: Sobota, 16 Luty 2019 r. |

Montaż instalacji gazowych LPG Tychy


OGŁOSZENIE :

CENA : wycena zł
STAN : Niedotyczy
OPERACJA : Wykonam
DATA DODANIA : 2012-04-18 08:44:04
Wyświetleń : 1655
Ogłoszenie : Tychy

DODAŁ OGŁOSZENIE

DODAŁ : autoglensk
FIRMA : AUTO GLEŃSK
MIEJSCOWOŚĆ : Pszczyna
TELEFON : 48324474404
Profesjonalny montaż instalacji gazowych Tychy, montujemy profesjonalne instalacje gazowe LPG do wszystkich typów samochodów ma czas montażu autogazu udostępniamy samochód zastępczy.

Instalacje gazowe TYCHY LPG - Instalacja - Montaż - Serwis


OMEGAS - system gazu fazy lotnej LANDIRENZO.

Instalacja może być zaadoptowana do każdego 3, 4 i 6 cylindrowego silnika z wielopunktowym wtryskiem paliwa niezależnie ani od zastosowanego w nim typu sterownika paliwowego ani od sondy bądź sond lambda.

• Bazując na czasach otwarcia wtryskiwaczy paliwowych, temperaturze i ciśnieniu LPG, podciśnieniu w kolektorze ssącym oraz sygnale obrotów silnika - sterownik OMEGAS wysyła informację na listwę wtryskiwaczy gazowych z gotowymi czasami ich otwarcia, Wtryskiwacze paliwowe reagują natychmiast na ewentualne polecenia wynikające z działania układu OBD, a informacje te, przechwycone przez okablowanie OMEGAS stają się jednocześnie podstawą do skorygowania czasów otwarć wtryskiwaczy gazowych.
W związku z tego typu rozwiązaniem we współpracy z OMEGAS nie stosuje się żadnych emulatorów - ani rozcięcia oszukujących układ Softwear OMEGAS jest niezwykle prosty w obsłudze, a jego adaptacja do danego silnika zajmuje ok, 2 min i nie wymaga wyjeżdżania z warsztatu. kontrola ciśnienia LPG, umożliwia samoczynne przejście na benzynę po wypaleniu gazu ze zbiornika, jest sygnalizowane dzwonkiem
Zarówno zmiana z benzyny na gaz, jak i z gazu na benzynę odbywa się w sposób nieodczuwalny dla kierującego. filtrem wstępnym na wlocie LPG do reduktora, system OMEGAS wyposażony jest w filtr fazy lotnej dbający o czystość i komfort pracy wtryskiwaczy gazowych,


Auto Gleńsk Tomasz Gleńsk
Montaż instalacja i serwis instalacji gazowych LPG
ul. Bieruńska 64
43-200 Pszczyna
telefon : 32 211 61 42
Odpowiedz na ogłoszenie
FIRMA : AUTO GLEŃSK

MIEJSCOWOŚĆ : Pszczyna
TELEFON : 48324474404

Zapytanie dotyczy :
Montaż instalacji gazowych LPG Tychy

Zapytanie ze strony internetowej :
http://tychy.cityme.pl


Podaj swój email :
Napisz zapytanie :
Wpisz drugą, siódmą i ósmą cyfrę :
3491664565490825